POPIS:

Lekce dle potřeb klienta.
Pro nápravu postury těla (valgózní kotníky, vybočený palec, spadlá klenba, kulatá záda apod.), odbourání bolesti kloubů či zad, přenastavení pohybových vzorců, naučení se základu práce s tělem, zvýšení mobility kloubů, napravení pánevního dna zpět do kondice, poúrazovou, postraumatickou či poporodní nápravu, je ideální se domluvit na lekci IMT – ideomotorické terapie. Více http://denisavelkakanokova.cz/ideomotoricka-terapie/
 

Na kondiční, redukční nebo silový trénink je ideální první konzultace s hlavní trenérkou Denisou Velkou. Sestaví se tak ideální trénink s přihlédnutím na fyzickou kondici a zdravotní stav cvičence. Využívají se různé pomůcky jako jsou například veslovací trenažér, airbike, švihadlo, posilovací lana, monkey bar, TRX RIP, VIPR, TRX závěsný systém, hrazdy, bradla, sáně, různé závaží jako činky, kettlebally, wallball a jiné.

Není překážkou si domluvit i individuální vzdušné lekce, jako jsou: jóga ve vzduchu, akrobacie v síti nebo na kruhu. Taktéž máme zde trenérku Evu, která vás ráda zasvětí do lekce poledance (tanec u tyče).

Možnost je i lekce pro rodiny s dětma. U těchto hodin je individuální cena. Například náprava postury těla u dětí a to vždy hravou formou. Například pro domácí trénink nápravy valgózních kotníků. Nebo zábavnou lekci pro stmelení rodinných vztahů nejčastěji takto rodiny volí společnou lekci jógy v síti. V nabídce máme i pro děti, takto sestavenou narozeninovou lekci v síti nebo jako opičí dráhu. Pro narozeninové party či firemní meetingy je možnost lekce například opičí dráhy s prvky STG závodů nebo funny tréninků v podobě týmových her.

1 osoba 900,-
2 osoby 550,-/os.

KONTAKT a OTEVÍRÁCÍ DOBA

PONDĚLÍ – PÁTEK dle vypsaných lekcí a předešlé domluvy

SOBOTA, NEDĚLE dle konaných workshopů a speciálů

Telefon do fitka:

+420 736 243 059

Jednatelka:

Denisa Velká Kaňoková

Telefon:

+420 731 156 378

Email:

kono-fit@seznam.cz