POPIS:

TRX – pod touto zkratkou se skrývají anglická slova total-body resistance  exercises – pro překlad lze použít cvičení s odporem celého tělo (cvičení s vahou celého těla).

 

Historie TRX – vynálezcem je Randy Hetrick, který působil jako velitel Navy komanda, později jako operační velitel elitních jednotek SEAL. Randy Hetrick ukončil vojenskou službu roku 2001 a byl přijat na Stanford University Graduate School of Business, kde získal titul MBA. Závěsný systém stále zdokonaloval. TRX se postupně rozšířilo do fitness center, využívají jej sportovci ve spoustě sportovních odvětví.

 

TRX vzhled – TRX jsou dva popruhy, které buď držíme rukama, nebo se do něj můžeme zavěsit nohama.

 

Cvičení na TRX – cvičení na TRX rozvíjí tělesnou sílu pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh. Během cvičení se zapojují svaly, ale i stabilita, koordinace pohybů, síla, pružnost. Na TRX si procvičíte celé tělo, svalová hmota narůstá rovnoměrně. TRX buduje silné a stabilní jádro (CORE) – během cvičení zapojíte své jádro (core), které je základem účinných a efektivních pohybů těla. Hlavními partiemi CORE jsou: břišní oblast, záda, ABS, hrudník a pánev. Cvičení na TRX je vhodné pro každého, pokud je dodržovaná správná technika. Je vhodné také jako rehabilitační a fyzioterapeutická pomůcka.

Více informací k ceně v rezervačním systému.

KONTAKT a OTEVÍRÁCÍ DOBA

PONDĚLÍ – PÁTEK dle vypsaných lekcí a předešlé domluvy

SOBOTA, NDĚLE dle konaných workshopů a speciálů

Telefon do fitka:

+420 736 243 059

Jednatelka:

Denisa Velká Kaňoková

Telefon:

+420 731 156 378

Email:

kono-fit@seznam.cz