Jakub

Jmenuji se Kuba Nieslanik. Pracuji jako elektrikář v TŽ. Všechen svůj volný čas věnuji sportu a osobnímu rozvoji.

Po problémech v pubertě jsem si řekl, že si musím prokopat svůj život . Začal jsem tedy cvičit, přišel jsem na to že vyzařuji ze sebe nějakou energii a dokážu pomáhat lidem a naslouchat jim.

Žiji v Třinci kde jsem si udělal kurz psychologie a začal jsem psát jídelníčky a tréningové plány.

Když mi bylo 18 let jsem začal cvicit. Cvičil jsem klasickou kulturistiku, ale vůbec jsem nevěděl co to je stretching, protaženi a kontrakce svalů. V té době jsem měl 50kg. Po té do Třince přišla seberevolta alá cvičeni s vlastní váhou na dětských hřištích (street workout, calistenic).Vedl jsem Třineckou skupinu společně s mou sestrou. Ale taky to nebylo ono jelikož jsem už měl nějaké základy, ale furt to nebylo pravé ořechové, přišel do mého života Crossfit.

Crossfit dělám od svých 20 let. Prošel jsem si škálou závodů, judges atd. Přisel jsem na to, že to je ono a chci v tom pokračovat. Avšak uvědomil jsem si že crossfit zahrnuje hlavně prvky atletiky , gymnastiky a vzpírání. Tudiž jsem začal navštěvovat vzpírání v Třinci. Poslední dobou poslouchám, že i se svými 70 kg mám docela sílu a hlavně supr techniku.

Největší úspěchy:

1. místo limitless winger games

3. místo Limitless games

3. místo Bestie Open Olomouc