We're your team in difficult times

Few Words About Us

As Apollo13Themes we exist since 2011. We started by making simple WordPress themes to sell them on ThemeForest. From start we offered support to all our clients, what back then was not so obvious thing to come with themes.

As we spent more time on working with variouse clients, we have implemented many cool features to our premium WordPress themes, that our clients suggested.
+
Team Members
+
Happy Clients
Coffee Cups
+
Products sold

Don't think, Just do!

We the Team

Our greatest weakness lies in giving up. The most certain way to succeed is always to try just one more time.
Crossfit

Jakub

Jmenuji se Kuba Nieslanik. Pracuji jako elektrikář v TŽ. Všechen svůj volný čas věnuji sportu a osobnímu rozvoji. Po problémech v pubertě jsem si řekl, že si musím prokopat svůj život . Začal jsem tedy cvičit, přišel jsem na to že vyzařuji ze sebe nějakou energii a dokážu pomáhat lidem a naslouchat jim. Žiji v Třinci kde jsem si udělal kurz psychologie a začal jsem psát jídelníčky a tréningové plány. Když mi bylo 18 let jsem začal cvicit. Cvičil jsem klasickou kulturistiku, ale vůbec jsem nevěděl co to je stretching, protaženi a kontrakce svalů. V té době jsem měl 50kg. Po té do Třince přišla seberevolta alá cvičeni s vlastní váhou na dětských hřištích (street workout, calistenic).Vedl jsem Třineckou skupinu společně s mou sestrou. Ale taky to nebylo ono jelikož jsem už měl nějaké základy, ale furt to nebylo pravé ořechové, přišel do mého života Crossfit. Crossfit dělám od svých 20 let. Prošel jsem si škálou závodů, judges atd. Přisel jsem na to, že to je ono a chci v tom pokračovat. Avšak uvědomil jsem si že crossfit zahrnuje hlavně prvky atletiky , gymnastiky a vzpírání. Tudiž jsem začal navštěvovat vzpírání v Třinci. Poslední dobou poslouchám, že i se svými 70 kg mám docela sílu a hlavně supr techniku. Největší úspěchy: 1. místo limitless winger games 3. místo Limitless games 3. místo Bestie Open Olomouc
Majitelka, Pilates, FlyAkrobacie, TRX, Reabilitace

Denisa

Už jako malá holka jsem excelovala v mnoha sportech, třeba v hasičském sportu, nebo přespolním běhu, s výjimkou rybaření. Nikdy jsem neulovila ani jednu rybu, pozornost mi totiž odváděla má ukecanost. Jelikož můj mozek jede většinou na 200 %, nedokážu zůstat u jedné věci a potřebuji neustálý rozvoj. Díky tomuto tempu dnes zvládám vedení lekcí jako TRX, power yoga, fly yoga a fly akrobacie, pilates, sestavení kruhových, silových a hiit tréninků, taktéž vedu lekce pro těhotné a po porodu i s miminky. Nejdůležitější je však pro mě individuální přístup dle zdravotních možností a fyzické kondice jedince. Zakládám si především na funkční správnosti provedení cviků a to s úctou k tělu. Život mi totiž nadělil spoustu úrazů už od dětství, kvůli kterým jsem své nesrovnalosti těla musela dávat několik let do správného postavení. Díky tomu upřednostňuji zdraví cvičence. Zároveň život neberu tolik vážně a tak tvořím zábavné a kreativní formy tréninku.
Aerial hoop

Eva

Na kruhu (aerial hoop) cvičím 2 roky, je to moje velká vášeň. Učit jsem začala asi před rokem na přání mých kamarádek a jejích dětí, kdy mě to začalo opravdu bavit a na plno jsem se začala připravovat sama, tak abych tančení na kruhu trochu zviditelnila a nadchla k němu i své okolí.