POPIS:

Cvičení je zaměřeno ve vzdušné síti, zavěšenou střídavě nízko nebo i vysoko nad zemí (20-60 cm). Ty umožńují široké pojetí tréninku, jak funkční, silový, tak i relaxační.

V lekcích akrobacie se zaměříme na nasvalení především horní části těla (jakožto hlubokých zádových svalů a paží). Nezůstane opomenut tzv. core, neboli střed těla, který automaticky zapojujemě nejen při udržení rovnováhy.

Nejen, že si při tréninku užijete spoustu zábavy, ale naučíte se ladnosti, překonání vnitřních strachů, vrátíte se v myšlenkách zpátky do dětství. Taktéž si užijete závěrečné relaxace v síti, která zklidní vaší mysl a dá průchod novým nápadům a pozitivním mylšenkám.

Nasvalíte celé tělo, uvolníte utažené fascie a lymfatický systém, zvýšíte sebevědomí a probudíte svaly o kterých jste doposud ještě nevěděli.

V uzavřeném kurzu se naučíte od úplných základů, přes jednoduché akrobatické prvky až po ty složitější jako jsou například padačky.

Závěrem uzavřeného kurzu je celá sestava akrobatických prvků.

V otevřených lekcích si můžete vyzkoušet, jak taková lekce běžně chodí. 

Více informací k ceně v rezervačním systému.

Kontraindikace:

Vysoký a nízký tlak, zvýšený nitrooční tlak, těhotenství, vážné poškození páteře, protéza kyčelního nebo ramenního kloubu, kardiovaskulární onemocnění, onemocnění míchy, onemocnění vnitřních orgánů a kýla, aplikace botoxových injekcí méně než 24 hodin.

S těmito kontraindikace se může cvičenec účastnit lekce pouze na vlastní nebezpečí. 

Na lekce není dovolen vstup se šperkami, oblečením se zipy a glitry ani s brýlemi.

 Součástí lekce je i zavěšení, nastavení a schování sítě.

KONTAKT a OTEVÍRÁCÍ DOBA

PONDĚLÍ – PÁTEK dle vypsaných lekcí a předešlé domluvy

SOBOTA, NEDĚLE dle konaných workshopů a speciálů

Telefon do fitka:

+420 736 243 059

Jednatelka:

Denisa Velká Kaňoková

Telefon:

+420 731 156 378

Email:

kono-fit@seznam.cz