PRONÁJEM PROSTOR:

Koňo-fitko vám nabízí netradiční program či prostory pro váš meeting.
Malý sál je ideální pro školení až pro 60 osob (i se sedacími sety) s možností projekce. Nebo narozeninové oslavy v podobě her nebo lekce „Jógy ve vzduchu“ pro děti či dospělé.

Velký sál je ideální pro využití vlastních tréninků nebo kreativního programu pro meeting vaší firmy, který vám sestavíme dle vlastního přání.
Například opičí dráhu.
K delšímu posezení i s cateringem je možné využití prostor přilehlého pivního sklípku s kapacitou 50 osob nebo venkovní zastřešené terasy, nacházející se před vchodem fitka. S kapacitou až 80 osob.


PRONÁJEM SÁLU

Po předešlé domluvě je možné si krátkodobě či dlouhodobě pronajmout cvičební prostory k soukromým lekcím. Nutno vybírat z volné kapacity aktuálního rozvrhu. K dispozici je nepřeberné množství pomůcek jak na funkční workout, jumping, jógu či pilates, akrobacii na kruhu a síti a nechybí ani posilovací stroje typu airbike, veslovací trenažér a běžecký pás. Ve funkčním velkém sále je k dispozici 8mi metrový monkey bar s rybími schody, bench pressem a terči. Závaží typu kettlebell, jednoručky, osy a kotouče, wallbally, sáně, bagy, expandery a další. Malý sál má na čelní stěně velké zrcadlo a k dispozici jsou výkonné music boxy v obou sálech. Ve velkém sále naleznete i nezbytné vybavení pro trénink typu STG jako lezecká stěna, úchopové madla typu koule, kolíky, žebříky a další, pegboardy, pohyblivé hrazdy a jiné. K lekcím typu body and mind je možné využít deky, bolstery, jógové kostky, wheely, závěsné sítě, pilates circle a jiné vybavení tomu určené. V ceně je zahrnuto využití šaten, wc a sprch.

 

CENA:  na 1 hodinu pondělí – čtvrtek

DOPOLEDNE (6:00 – 13:00) 500,- 

ODPOLEDNE (13:00 – 21:00) 700,-

 

DĚTSKÉ OSLAVY

Oslavy se vedou v duchu her, jako jsou týmové hry nebo opičí dráhy. Případně u dětí od 8mi let je možné sestavit i lekci akrobacie v síti nebo na kruhu, která je velmi oblíbená. Doba trvání 2,5 hodiny. V ceně balíčku je zahrnutý pronájem prostor a narozeninová výzdoba, zábavný program, školená letuška / průvodce, drobné občerstvení.

CENA: 

Cena balíčku je 3490,- / maximální kapacita v lekci na síti je 11 dětí/ opičí dráha a týmové hry má kapacitu 12 dětí.

Storno podmínky: přesunutí oslavy více než 10 dní předem bez storno poplatků / méně než 10 dní je storno poplatek 50%

PRACOVNÍ MEETINGY A ŠKOLENÍ

Pro vaše školení vám rádi zajistíme prostory, dle vašich potřeb. Malý sál disponuje kapacitou na cvičení do 20 osob. Pro firemní školení je zde možné přizpůsobit stoly a lavice s kapacitou až 50 osob a to s možností cateringu či zábavného programu nebo akrobatického vystoupení na síti, kruhu či poledance. V případě potřeb zajistíme projektor a plátno (není zahrnuto v ceně nájmu). V ceně nájmu je zahrnuto využití šaten, wc a sprch; pronájem školících prostor, případné zařízení stolů a lavic, vytápění prostor, úklid.

Pronájem prostor pátek – neděle 4800,- / den. 

V případě třídenního pronájmu pátek až neděle cena 12000,- / víkend.

Pro více informací
volejte 731 156 378 /

KONTAKT a OTEVÍRÁCÍ DOBA

PONDĚLÍ – PÁTEK dle vypsaných lekcí a předešlé domluvy

SOBOTA, NDĚLE dle konaných workshopů a speciálů

Telefon do fitka:

+420 736 243 059

Jednatelka:

Denisa Velká Kaňoková

Telefon:

+420 731 156 378

Email:

kono-fit@seznam.cz