Taky máte doma hromadu oblečení a při vánočním úklidu se vám to nakupilo do krabic? Dorazte si prodat své kousky, které je škoda vyhodit. Máte i něco po svých dětech nebo manželovi? Své oblíbené kousky, které už jste dlouho nevynosili nebo úplně nové oblečení, které jste nestihli vyměnit? Sem s tím!

INFO PRO KUPUJÍCÍ: Dorazte nakoupit za bazarové ceny nové i obnošené věci, plesové šaty pro dámy, dětské oblečení pro vaše ratolesti nebo trička pro chlapa na stavbu. Těšíme se na vás od 9:00 – 16:00 hodin v areálu Koníčkova dvora v budově Koňo-fitka. Od 9:00 – 11:00 máte možnost si nakoupit ještě ve značkové prodejně Koňotéce pivo pro manžílka, který vám snad útratu na bazárku proplatí 😀 V prostorách fitka se zouváme, nebo prosím využijte možnost návleků. Jelikož jsou prostory v 1.NP nelze se zde dostat s kočárky, je možné je ponechat venku pod vstupní střechou. Platba na místě je možná pouze hotově, proto prosím mějte dostatečně rozměněné peníze, jelikož má každý prodávající svůj stůl. Je zde i možnost vyzkoušení oblečení v šatnách (po dohodě s prodávajícími). Omlouváme se, ale v daný den nebude možné vstoupit s pejsky nebo jinými mazlíčky, ty prosím ponechejte doma nebo venku u sloupu. Děkujeme za pochopení a těšíme se na vás.

PRO PRODÁVAJÍCÍ: Bazárek bude probíhat formou „kdo si co přinese, to si prodá.“ Tedy je nutné si rezervovat své místečko. K dispozici budou stoly a fitness konstrukce, na kterou můžete zavěsit věšáky (nutno si je přinést). Poplatek za prodejní místečko je 290,- (náklady na reklamu a energie). S sebou si můžete donést vlastní věšáky na kolečkách nebo stojany na věšáky (např. typu IKEA). Prostory k nachystání budou k dispozici v pátek 19.1. od 9:00-19:00 (po předešlé domluvě). Prosíme, aby jste měli dostatek drobných na vydávání, nemáme možnost rozměňovat. K dispozici je i WIFI a není problém se připojit pro platbu QR kódem (pokud tuto možnost nabízíte). Rezervace místa na +420 731 156 378 nebo emailem kono-fit@seznam.cz